18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ YAPILDI
 
        İlçemizde düzenlenen 18 Mart Şehitleri Anma Töreninde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatanı uğruna hiç düşünmeden canlarını feda eden şehitlerimiz saygı, rahmet ve minnetle anıldı. Anma Töreninde Narlıdere Kaymakamı, Garnizon Komutanı, Narlıdere Belediye Başkanı, Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Temsilcileri ve ilçe halkımız hazır bulundu.
 
        Öncelikle Şehitlik Anıtına çelenk konulup İlçe Müftülüğünce dua okunarak başlayan anma etkinlikleri Narlıdere Atatürk Kültür Merkezinde Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesi ve Özel Yeni Sistemli Koleji tarafından günün anlam ve önemine ilişkin program icrasıyla devam etti. Program sonrası şehitlerimiz için lokma döküldü. Narlıdere Belediyesi Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi Tesislerinde Şehit ve Gazilerle birlikte öğle yemeği yenildi.
 
        Şanlı tarihimize altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi'mizin 104. yılını kutlarken bir kez daha Başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatanı canından üstün bilen tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.
 
 
 
İSAY2 Galeri