GELECEĞİMİZE YÖN VEREN ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN
 
 
       Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve onun nezdinde geleceğimize ışık tutan, yol olan dünyanın en şerefli mesleğini icra eden öğretmenlerimizin bu özel gününü tüm ilçe olarak coşkuyla kutladık. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen programa Narlıdere Kaymakamımız S. Hurrem AKSOY, Narlıdere Belediye Başkanımız Abdül BATUR, daire amirlerimiz, değerli öğretmenlerimiz, öğrenciler ve ilçe halkımız katıldı.
 
    23 Kasım Cuma günü saat 09.00’da Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanında çelenk sunma töreni yapılırken aynı gün saat 15.00'te Narlıdere Atatürk Kültür Merkezinde kutlama töreni yapıldı.
 
   Törende Kaymakamımız S.Hurrem AKSOY günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı ve emekli öğretmenlerimize Hizmet Şeref Belgelerini verdi. Narlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarının sonuçları açıklandı ve dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Özel Fen Bilimleri Sahilevleri Anadolu Lisesinin hazırladığı vals gösterisinin ardından Ege Üniversitesi Güçlendirme Vakfı Okulları Özel Narlıdere Ortaokulu tarafından hazırlanan müzikli drama gösterisi yapıldı.
 
   24 Kasımda ise Narlıdere Belediyesi tarafından Öğretmenlerimiz adına düzenlenen yemeğe davet edilen Kaymakamımız Sayın S.Hurrem AKSOY ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KOÇAK konuşma yaptı.
 
 
 
İSAY2 Galeri