Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Saygıdeğer Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde yürütülen, illerde Vali Eşleri tarafından sürdürülen “Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi” kapsamında İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın eşi Uzm. Dr. Dilek Didem Ayyıldız Hanımefendi’nin ev sahipliğinde “İzmir Gönül Elçileri Merkez Buluşması” gerçekleştirildi.
 
        Programa, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk Hanımefendi ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy Hanımefendi, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Vali yardımcısı ve kaymakam eşleriyle, İzmir'in iş, sanat ile siyaset dünyasından birçok davetli ve gönül elçisi katıldı.  
 
        Gönül elçileri olarak merkezdeki projelerin ilde takipçisi olduklarını dile getiren Uzm. Dr. Ayyıldız, İzmir’de yaptıkları çalışmalarla toplumsal farkındalığın arttırılması konusunda önemli aşamalar kaydettiklerini ifade ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
 
        Gönül elçileri kapsamında yapılan çalışmalara katkı koyanlara teşekkür belgesinin verildiği program kesilen pasta ve çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
 
 
 
İSAY2 Galeri